Pokojowa

ŚwinoujściePełny etat15.11.2018
Profil firmy  Zapamiętaj

Baltic Park Molo Apartments w Świnoujściu zatrudni:

POKOJOWA

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie m.in.:

  • Sprzątanie apartamentów
  • Utrzymanie czystości na częściach wspólnych (korytarze, przedsionki, itp.)
  • Ścisła współpraca z działem Recepcji obiektu

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • dokładność, systematyczność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej

Co możemy Ci zaoferować:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju i awansu
  • forma zatrudnienia dostosowana do Twoich potrzeb

CV prosimy przesyłać e-mailem na adres: rekrutacja@zdrojowahotels.pl

Kontakt telefoniczny 663 412 415 w godzinach 8:00-18:00

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrojowa Hotels
Sp. z o.o., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Baltic Park Molo
Al. Baltic Park Molo 1-4
72-600   Świnoujście
www.balticpark-molo.pl

Kameralny Baltic Park Molo Apartments to 62 przestronne apartamenty wyróżniające się nowoczesnymi wnętrzami oraz funkcjonalnością. Kojące barwy nadmorskich wydm tworzą prawdziwie beztroską atmosferę, gwarantującą doskonały wypoczynek w pobliżu morza i ciepłej piaszczystej plaży.

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.