Best Western Hotel Jurata jest położony w sercu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, 5 minut spacerem leśną ścieżką od plaży. Hotel mieści się w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 45 klimatyzowanymi, przestronnymi pokojami.

Best Western Hotel Jurata poszukuje pracownika na stanowisko:

Kelner (k/m)
Miejsce pracy: Best Western Hotel Jurata w Juracie
Opis stanowiska:
  • Obsługa gości w restauracji zgodnie z wymogami i standardami pracy,
  • Obsługa imprez okolicznościowych,
  • Przygotowywanie sal,
  • Rozliczanie rachunków gości,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji jak i hotelu,
Oferujemy:
  • dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej dla Pracownika oraz członków Jego rodziny,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla Pracownika oraz członków Jego rodziny,
  • możliwość przystąpienia do programu Benefit System dla Pracownika oraz członków Jego rodziny,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie zarządzającej markowymi hotelami na terenie całego kraju,
  • szeroki pakiet socjalny
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka angielskiego
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • zaangażowanie w pracę i entuzjazm
  • dyspozycyjność
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • posiadanie książeczki sanitarno –epidemiologicznej

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres: adudek@hotel-jurata.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzanego przez firmę Chopin Airport Development Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 1 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania."

Best Western Hotel Jurata
ul. Świętopełka 11, 84-141 Jurata, Polska

Internet: www.hotel-jurata.com.pl