Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Szef kuchni / Kierownik
Miejscowość: Gdańsk, 20km

Wpisz nazwę swojego Jobfindera
Wpisz swój adres email:
Utwórz Jobfinder

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zarządać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila

Best Western Plus Arkon Park Hotel*** położony przy ulicy Śląskiej 10 w Gdańsku, zarządzany przez Grupę Dobry Hotel (6 hoteli, 2 restauracje), poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kucharz Śniadaniowy (k/m)

Poszukujemy osób z pozytywnym nastawieniem do pracy,  na  cały etat . Od takich osób wymagamy:

  • wykształcenia - preferowane gastronomiczne,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • punktualności, czystości,
  • chęci do nauki,
  • doświadczenia -  mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, zgranym zespole,
  • elastyczny grafik,
  • pracę w godzinach porannych,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Obowiązki:

  • przygotowywanie bufetu śniadaniowego,
  • przygotowywanie ciepłych potraw serwowanych podczas śniadań,
  • dbanie o estetykę potraw,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Opis dodatkowy
CV prosimy kierować na adres: rekrutacja@dobryhotel.com (w tytule z nazwą stanowiska).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

Uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych na potrzeby spółki Dobry Hotel Mięczkowski Sp. K. Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w Dobry Hotel Mięczkowski Sp. K. z siedzibą w Sopocie 81-762, ul. Pułaskiego 18-20, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane, poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie takich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy o nieuczestniczenie w procesie rekrutacyjnym.

Best Western Plus Arkon Park
Śląska 10, 80-384 Gdańsk, Polska

Internet: www.hotelarkonpark.pl