CFI Hotels Group

Sales Manager (k/m)

WarszawaPełny etat16.05.2018

Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Korzystaj z Agenta Pracy

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Zarządzanie (Sprzedaż / Dystrybucja)
Miejscowość: Warszawa, 20km

Wpisz nazwę swojego Agenta Pracy
Wpisz swój adres email:
Utwórz Agenta Pracy

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zażądać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila
CFI Hotels Group to dynamicznie rozwijająca się sieć obiektów hotelowych w Polsce. Obecnie posiadamy 14 lokalizacji oferujących doskonałą jakość, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Naszymi Klientami są zarówno firmy planujące organizację konferencji, sympozjów i szkoleń jak i rodziny spragnione luksusowego relaksu w najbardziej urokliwych zakątkach kraju.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:
Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów klientów z segmentu mice
  • nawiązywanie relacji z potencjalnymi i klientami, podpisywania umów handlowych
  • realizacja umówionych spotkań handlowych (minimum 3 spotkania dziennie)
  • skuteczne pozyskiwanie jak największej ilości zapytań na szkolenia, konferencje, eventy

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość segmentu mice
  • minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej lub turystycznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z pozyskanymi klientami
  • otwartość, komunikatywność, duża kultura osobista w relacjach zawodowych
  • dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność koordynacji i pracy nad wieloma projektami jednocześnie

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w rozwijającej się sieci hotelowej CFI Hotel Group
  • atrakcyjny system premiowania uzależniony od własnych wyników
  • możliwość doskonalenia sowich umiejętności wraz z rozwojem firmy

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Pl. Lecha Kaczyńskiego 2
90-312  Łódź

E-Mail: rekrutacja@hotels24.com.pl
Internet: www.cfihotels.pl

Pasujące oferty pracy na maila

Podaj aktualny adres e-mail.
Możemy Ci także przesyłać maile o innych usługach HOTELCAREER, aby lepiej wspomagać Cię w szukaniu pracy i stale poprawiać nasze usługi. Możesz anulować otrzymywanie maili w każdej chwili. Klikając, akceptujesz nasz regulamin oraz warunki użytkowania. Przeczytaj tutaj politykę prywatności .