Specjalista ds. marketingu (k/m)

KrakówPełny etat15.03.2019
Profil firmy  Zapamiętaj

Crown Piast***** Hotel & Park

poszukuje osóby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • promocja hotelu na rynku lokalnym i zagranicznym,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • dążenie do maksymalizowania przychodów ze świadczonych usług,
  • dbałość o wysoką jakość oraz poziom świadczonych usług,
  • reprezentowanie hotelu na targach oraz imprezach branżowych,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale marketingu na samodzielnym stanowisku,
  • preferowane będą osoby ze znajomością branży hotelarskiej,
  • bardzo dobra znajomość rynku krajowego i międzynarodowego w sprzedaży usług hotelowych,
  • praktyczna wiedza z zakresu marketingu,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne i organizacyjne,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • przedsiębiorczość i umiejętność strategicznego myślenia,
  • odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność,

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wawel Imos International S.A. ul.Radzikowskiego 109 31-342 Kraków, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności swojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikujesz. Jednocześnie przyjmujesz do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

ul.Radzikowskiego 109
31-342  Kraków

W Krakowie, mieście zaczarowanym, są miejsca niezwykłe…

Grand Hotel***** dostojny, legendarny, ekskluzywny... w samym sercu Starego Krakowa.
Od ponad 100 lat przyjmuje znakomitych Gości, strzegąc ich prywatności i spokoju.
Zachwyca pięknem odrestaurowanych z wielkim pietyzmem zabytkowych wnętrz, niepowtarzalną atmosferą, elegancją i luksusem.

Crown Piast Hotel & Park***** Kraków - nowoczesny,atrakcyjnie położony zespół hotelowo–parkowy.
Posiada on własny ogród o ponad hektarowej powierzchni oraz oferuje wiele wygodnych, przestronnych, klimatyzowanych pokoi i apartamentów w klasycznym, ponadczasowym wystroju.
Hotel wyróżnia ponadto dogodna lokalizacja w pobliżu zjazdu z autostrady A4, tras wylotowych z Krakowa oraz lotniska, przy jednoczesnej bliskości Centrum miasta.

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.