Analityk biznesu (koszty/przychody) k/m

ŁódźPełny etat05.11.2018
Profil firmy  Zapamiętaj

OFERTA PRACY NA STANOWISKO:

Główne zadania:

  • pozyskiwanie, przetwarzanie i analiza danych z różnych źródeł (hotelowe systemy sprzedażowe oraz systemy księgowe),
  • cykliczne raportowanie własnych wniosków i analiz do Dyrekcji i Zarządu,
  • monitorowanie głównych wskaźników przychodowych, finansowych, kosztowych i przychodowo-kosztowych,
  • komunikowanie do osób odpowiedzialnych negatywnych odchyłów na przyjętych wskaźnikach,
  • przeprowadzanie audytów operacyjnych w celu weryfikacji procesów kosztowych i ustalenia przyczyn ich przekroczeń,
  • wspieranie Dyrekcji i Zarządu w procesach decyzyjnych,
  • współtworzenie założeń przychodowo-kosztowych, ich budżetowanie oraz prognozowanie,
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy,

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości excel z wykorzystaniem VBA,
  • znajomości rachunkowości zarządczej, podstaw zarządzania przychodami (Revenue Managment),
  • doświadczenie w finansach lub w księgowości , znajomość rachunkowości zarządczej według USALI, znajomość systemów hotelowych (Opera, S&C, Material Cotrol) będzie dodatkowym atutem,
  • pomysłowości, zaangażowania, samodzielności,
  • znajomości języka angielskiego,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny, m.in. program Ok System, ubezpieczenia grupowe, obiady w restauracji pracowniczej, darmowy parking, stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Hilton na całym świecie, premie świąteczne,
  • cykliczne wydarzenia integracyjne,
  • szkolenia branżowe,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku polskim
 na adres:  praca@filmhotel.pl

Szanowni Państwo,

                               Dziękujemy za przesłanie aplikacji. Dane zostały zarejestrowane w naszej bazie. Po wstępnej analizie skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Informujemy, iż od dnia 25 maja obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Rozporządzenie to daje podstawę prawną do przetwarzania danych osobowych zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. B. W związku z powyższym przesyłamy Państwu informacje, dotyczące przetwarzania i ochrony Państwa danych osobowych przez Film Hotel Sp. z o.o.

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Film Hotel Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29, a z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres: e-mail: iod@doubletreelodz.pl
Dane osobowe kandydatów na pracowników/zleceniobiorców przetwarzane są w celu prawidłowego i zgodnego z prawem prowadzenie akcji rekrutacyjnych, podjęcie działań przed zawarciem umowy pomiędzy ADO a kandydatem na pracownika/zleceniobiorcę a podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych jest więc Art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Rozporządzenia).
Odbiorcami danych osobowych mogą być jedynie firmy posiadające podstawę prawną do otrzymania danych.
Dane kandydatów na pracowników/zleceniobiorców końcowych będą przetwarzane w okresie prowadzonej rekrutacji, chyba, że w sytuacji gdy nie zostanie podpisana umowa pomiędzy ADO i kandydatem obie strony wspólnie ustalą, że ADO w celu podjęcia działań przed zawarciem umowy pomiędzy ADO a kandydatem na pracownika/zleceniobiorcy ma zachować dane do kolejnej akcji rekrutacyjnej na stanowisko na które może interesować kandydata.
Kandydaci mają prawo do żądania od ADO dostępu do danych osobowych które ich dotyczą, sprostowania danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych. Mają również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zasadność zbierania danych kandydatów na pracowników/zleceniobiorców wynika z Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców/zleceniodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownik/zleceniobiorcy z późniejszymi zmianami.
ADO nie poddaje danych kandydatów na pracowników/zleceniobiorców zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu które mogłoby wywoływać wobec nich skutki prawne lub istotnie na nich wpływać.

DoubleTree by Hilton Lodz
ul. Łąkowa 29
90-554  Łódź
www.doubletreelodz.pl

DoubleTree by Hilton Łódź należy do największej, międzynarodowej sieci Hilton, która posiada ponad 5 000 hoteli na całym świecie. Jest to pierwszy hotel tej marki w Polsce i jeden z najbardziej ekskluzywnych w Łodzi. DoubleTree by Hilton Łódź otrzymuje wiele prestiżowych nagród w konkursach o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym, jest także bardzo wysoko oceniany przez Gości na portalach opiniotwórczych.

Hotel oferuje 200 komfortowych pokoi, w tym 10 apartamentów, 27 pokoi Deluxe, luksusowy apartament prezydencki oraz pokoje dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń jest prawie 5 000 metrów kwadratowych powierzchni eventowej, w skład której wchodzą 4 przestronne hale dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych, 12 sal konferencyjnych oraz sala kinowa 3D. W hotelu znajduje się Restauracja Four Colors z daniami kuchni międzynarodowej oraz filmowy Golden Bar z szerokim wyborem alkoholi z całego świata. Na 10 piętrze hotelu można zrelaksować się w 10th Floor SPA & Health Club z panoramicznym widokiem na pobliski park i centrum miasta.

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.