Specjalista ds. inwentaryzacji (k/m)

KrakówPełny etat30.11.2018
Profil firmy  Zapamiętaj
Wawel Imos International S.A.

poszukuje osoby na stanowisko:

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane ekonomiczne),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość i obsługa MC Office,
  • umiejętność dobrej organizacji i samodzielnej pracy,
  • komunikatywność, skrupulatność, dokładność, terminowość i rzetelność wykonywanej pracy,
Zakres obowiązków:
  • organizacja i przeprowadzanie spisów inwentaryzacyjnych,
  • organizacja i przeprowadzanie wyrywkowych, kontrolnych spisów inwentaryzacyjnych zleconych przez przełożonego lub z własnej inicjatywy,
  • okresowa weryfikacja terminów przydatności do spożycia produktów, towarów,
  • bieżące wprowadzanie do arkuszy kalkulacyjnych dokumentów przychodu i rozchodu, likwidacji, przesunięcia w poszczególnych punktach rozliczeniowych,
  • bieżące nadawanie numerów inwentarzowych,
  • sporządzanie informacji i rozliczeń,
  • sporządzanie sprawozdania z wykonanych czynności kontrolnych,
  • przeprowadzanie czynności kontrolnych, weryfikacyjnych w obszarach ustalonych przez przełożonego,
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • terminową wypłatę wynagrodzeń,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez
opcję "Aplikuj teraz" znajdującą się na dole ogłoszenia.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 roku na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

Prosimy o przesłanie cv wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).  Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Wawel-Imos International  Spółka Akcyjna, ul. Radzikowskiego 109, 31-342 Kraków. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i  zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz  uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.  Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych. Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Administratorem danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz mają obowiązek zgłaszać do Administratora  wszelkie incydenty i naruszenia dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych do których przetwarzania są upoważnione. Dane kontaktowe Administratora: kadry@grand.pl.

Grand Hotel***** Kraków
ul. Sławkowska 5/7
31-014 Kraków

Internet: www.grand.pl

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.