Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Korzystaj z Agenta Pracy

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Szef kuchni / Kierownik, Młodszy kucharz
Miejscowość: Mazowieckie, 20km

Wpisz nazwę swojego Agenta Pracy
Wpisz swój adres email:
Utwórz Agenta Pracy

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zarządać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila
GrandHotel Tiffi powstał pośród malowniczych krajobrazów i naturalnej przyrody Pojezierza Iławskiego.

Luksusowy charakter hotelu doskonale wpisuje się w łagodne i kojące otoczenie zieleni, promenady spacerowe i pięknie utrzymany brzeg Jezioraka, najdłuższego jeziora w Polsce.
Oferujemy 155 apartamentów i pokoi zlokalizowanych na trzech piętrach obiektu. Każdy z nich to kwintesencja elegancji wystroju i funkcjonalności wyposażenia. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, każdy posiada duże panoramiczne okna, zapewniające widok na piękne mazurskie plenery.

W związku z rozwojem Grand Hotel Tiffi,

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kucharz
Numer ref: KU/05/2017
Miejsce pracy: Iława
Region: Warmińsko-Mazurskie

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie potraw i artykułów prowiantowych z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych i receptur
  • Dbałość o porządek i właściwy stan sanitarny miejsca pracy
  • Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Dbałość o właściwy stan techniczny i sanitarny urządzeń i sprzętów kuchennych
  • Gospodarka magazynowa – koordynacja zamówień i dostaw towarów oraz udział w inwentaryzacji

Wymagania:
  • Wykształcenie gastronomiczne
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kucharza
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i chęci do nauki
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zorganizowanie i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność

Korzyści:
  • Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę  w przyjaznej atmosferze oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznym zespole.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij do nas swoją aplikację za pomocą opcji
 "Aplikuj teraz" znajdującej się u dołu ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Grand Hotel Tiffi
ul. Dąbrowskiego 9
14-200  Iława
Polska

Internet: www.grandhotel.tiffi.com