Event Manager (k/m)

WarszawaPełny etat18.01.2019
Profil firmy  Zapamiętaj

Pięciogwiazdkowy H15 Boutique Hotel w centrum Warszawy poszukuje pracownika na stanowisko Event Manager.

Wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnym obsługiwaniu eventów w hotelach min. 4 gwiazdkowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (drugi język będzie dodatkowym atutem),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętności / doświadczenie sprzedażowe będą dodatkowym atutem,
  • wysoka kultura osobista.

Obowiązki:

  • szeroko pojęte przygotowywanie eventów, konferencji, spotkań biznesowych oraz innych odbywających się w hotelu wydarzeń,
  • prowadzenie klienta od momentu zakontraktowania do zakończenia wydarzenia ( ustalenia szczegółów, kontakt mailowy i telefoniczny, oferowanie usług dodatkowych, fakturowanie i pilnowanie płatności),
  • komunikacja pomiędzy klientem a innymi pracownikami hotelu ( ścisła współpraca z managerem restauracji oraz szefem kuchni w kwestiach ilości wymaganego personelu, menu, okresów podawania etc),
  • nadzór nad przygotowaniem Sali (sprzęt konferencyjny, przygotowanie f&b, dekoracje etc),
  • pilnowanie przebiegu konferencji, pracy personelu, stopnia satysfakcji klienta, reagowanie na aktualne potrzeby klienta,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientem oraz odbieranie feedbacku po wydarzeniu.

Oferujemy:

  • pracę z prestiżowymi klientami w ekskluzywnym miejscu,
  • szerokie możliwości nawiązywania kontaktów,
  • możliwość rozwoju osobistego i awansu w strukturze organizacji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia obejmujące podstawę oraz prowizję od zrealizowanych wydarzeń,
  • kartę Multisport i opiekę Luxmed.

Kontakt

H15 Boutique Hotel
ul. Poznańska 15
00-680  Warszawa
www.h15boutiqueapartments.com

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.