Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Korzystaj z Agenta Pracy

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Szef kuchni / Kierownik, Młodszy kucharz
Miejscowość: Oświęcim, 20km

Wpisz nazwę swojego Agenta Pracy
Wpisz swój adres email:
Utwórz Agenta Pracy

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zarządać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila
The Hampton by Hilton Oświęcim is planned to be open in first quarter of 2018. The hotel has 120 Hampton by Hilton standard guest rooms, restaurant, lobby area, fitness room and conference rooms. The hotel is part of a mixed-use development that is located at Dąbrowskiego street in Oświęcim at the heart of old town, 100 meters from the historical square. Overviewing Bulwary nearby Soła River.

O NAS

Hotel HAMPTON BY HILTON OSWIĘCIM – planowane otwarcie – I kwartał 2018. Umiejscowiony w dogodnej lokalizacji starego miasta, zaledwie 100 m od historycznego rynku i Bulwarów nad rzeką Soła. Oferujący 120 niepowtarzalnych i komfortowych pokoi. Posiadający hotelową restaurację, bar, lobby, centrum fitness oraz sale konferencyjne.
  • Chcesz pracować w hotelu HAPMTON BY HILTON OŚWIĘCIM?
  • Chcesz dołączyć do międzynarodowej sieci Hilton ze 100 letnią tradycją w hotelarstwie i obsłudze gości, posiadającej ponad 4700 hoteli na całym świecie, zatrudniającej ponad 135 tys. pracowników?
  • Doskonalić swój warsztat pracy w oparciu o najlepsze praktyki?
  • Jesteś zaangażowany, odpowiedzialny i sumiennie podchodzisz do swoich zadań?

DOŁĄCZ DO NAS

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:
Kucharz (k/m)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Współpraca z Szefem Kuchni
  • Przygotowywanie dań zgodnych ze standardami sieci Hilton
  • Dbanie o prawidłowe przechowywanie żywności
  • Zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY
  • Samodzielności, dokładności i nadzoru nad wysoką jakością przygotowywanych dań
  • Znajomości zasad norm żywnościowych oraz HACCP
  • Pasji do gastronomii
  • Umiejętności pracy z zespole
  • Wysokiej kultury osobistej, optymizmu w codziennej pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej sieci Hilton
  • Szkolenia stanowiskowe, dostęp do platformy e-learningowej
  • Pracę w zgranym, profesjonalnym zespole i przejrzyste zasady działania
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres: kariera@hotelpros.pl w tytule e-mail wpisując numer referencyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres: karierakrkop@hotelprosmg.pl w tytule e-mail wpisując numer referencyjny.

Prosimy o  umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Hampton by Hilton Oświęcim
Dąbrowskiego, 32-600  Oświęcim, Polska

Email: karierakrkop@hotelprosmg.pl