Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Korzystaj z Agenta Pracy

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Front Office / Rooms Division , Zarządzanie (Sprzedaż / Dystrybucja)
Miejscowość: Zakopane, 20km

Wpisz nazwę swojego Agenta Pracy
Wpisz swój adres email:
Utwórz Agenta Pracy

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zarządać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila

Sieć Dobry Hotel
, w związku z planowanym otwarciem (IV kwartał 2017 r.) hotelu Aquarion**** (136 pokoi, restauracja, 3 sale konferencyjne, SPA) przy ulicy Jagiellońskiej 29 w Zakopanem, poszukuje kandydata na stanowisko:
KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY (K/M)
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Opracowanie strategii, planów sprzedażowych i nadzór nad ich realizacją
  • Aktywne pozyskiwanie klientów segmentu MICE, grup turystycznych
  • Kreowanie wizerunku obiektu i sieci Dobry Hotel

Oczekujemy:
  • Min. rocznego doświadczenia na stanowisku Kierownika Sprzedaży,
    Z-cy Kierownika lub specjalisty w dziale sprzedaży (branża hotelarska)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętności kierowania zespołem oraz motywowania pracowników
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Posiłek pracowniczy
  • Zniżki pracownicze na usługi w hotelach w obrębie sieci Dobry Hotel
  • Możliwość rozwoju w ramach sieci Dobry Hotel

Aplikacje prosimy przesyłać
 na adres praca@hotelaquarion.pl
Prosimy o wpisanie w temacie „Kierownik działu sprzedaży”.
Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

Uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych na potrzeby spółki Dobry Hotel Mięczkowski Sp. K. Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w Dobry Hotel Mięczkowski Sp. K. z siedzibą w Sopocie 81-762, ul. Pułaskiego 18-20, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane, poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji
i spowoduje niezwłoczne usunięcie takich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy o nieuczestniczenie w procesie rekrutacyjnym.

Hotel Aquarion
ul. Jagiellońska 29,
34-500  Zakopane, Polska

Internet: www.dobryhotel.com