Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Korzystaj z Agenta Pracy

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Dyrekcja hotelu / Dyrektor regionalny
Miejscowość: Kraków, 20km

Wpisz nazwę swojego Agenta Pracy
Wpisz swój adres email:
Utwórz Agenta Pracy

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zarządać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila

Powstający w prestiżowej lokalizacji, w pobliżu Starego Miasta i Wawelu, sieciowy hotel (130 pokoi) znanej europejskiej marki, poszukuje obecnie osoby na stanowisko:
Zastępca dyrektora hotelu (k/m)
Miejsce pracy: Kraków Region: małopolskie
Opis stanowiska:
  • nadzorowanie i koordynowanie pracy zatrudnionego personelu
  • nadzór nad realizacją standardów obsługi klienta i budowanie dobrego wizerunku hotelu
  • wdrażanie oraz dbanie o przestrzeganie wytycznych i procedur sieci
  • współpraca i nadzór nad pracą wszystkich działów
  • prowadzenie działań sprzedażowych prowadzących do pozyskania nowych klientów
  • planowanie i koordynowanie działań na terenie hotelu
  • współtworzenie analiz optymalizacji kosztów
  • współpraca z dostawcami
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte przez okres minimum 1 roku
  • umiejętność budowania relacji międzyludzkich
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu
  • kreatywność i przedsiębiorczość
  • operatywność i dobra organizacja pracy
  • zdolność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana
  • znajomość programu PMS Opera będzie dodatkowym atutem.
  • praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • czynne wspieranie dyrektora hotelu w realizacji powierzonych celów finansowych i jakościowych
Oferujemy:
  • pracę w młodym dynamicznym zespole.
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach sieci B&B Hotels.
  • szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV poprzez opcję

oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)".

Hotel B&B Kraków Centrum
Monte Cassino 1, 30-337  Kraków, Polska

Internet: www.hotelbb.com