Hotel Lord

Recepcjonista (k/m)

WarszawaPełny etat15.05.2018

HOTELE KORONA to sieć dwóch eleganckich hoteli pałacowych:

LORD Hotel & Conference Center**** w Warszawie przy Lotnisku Chopina
WINDSOR Palace Hotel & Conference Center**** w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim pod Warszawą

HOTEL LORD**** to stylowy obiekt, położony w pobliżu lotniska im. F. Chopina. Hotel posiada w swojej ofercie 90 komfortowych pokoi i apartamentów oraz zaplecze konferencyjne i eventowe. Do dyspozycji Gości hotel oddaje również restaurację Kryształową, w której królują dania kuchni międzynarodowej, komponowane przez znanego z publikacji autorskich książek kucharskich Szefa Stanisława Birka. Po wspaniale spędzonym dniu Goście spróbować mogą wybornych alkoholi oraz koktajli podczas zabawy na parkiecie w hotelowym barze lub zregenerować siły w oferującym pełen wachlarz odmładzających, ożywczych i relaksujących zabiegów pielęgnacyjnych Centrum SPA.

HOTEL LORD **** oferuje najwyższą jakość usług dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Najważniejszym wyznacznikiem naszego profesjonalizmu jest zadowolenie klientów, więc liczy się dla nas przede wszystkim doświadczona i kompleksowa obsługa.

HOTEL LORD **** & Conference Center w Warszawie
Aktualnie poszukuje kandydatów na następujące stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska pracy:
  • obsługa Gości hotelowych - meldowanie, wymeldowanie
  • sprzedaż oferty hotelowej
  • przygotowywanie raportów i rozliczeń
  • wystawianie faktur za pobyt gości
  • współpraca ze wszystkimi działami w hotelu
  • dbanie o pozytywny wizerunek hotelu

Wymagania:
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • znajomość programu Pro-Hott
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • możliwość skorzystania z przyuczenia do zawodu
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny za pomocą opcji "Aplikuj teraz" znajdującej się u dołu ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Hotele Korona Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Majdańska 1."

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.