Hotel Paryski w Zakopanem

Recepcjonista (k/m)

ZakopanePełny etat20.04.2018
to nowy ekskluzywny hotel **** zlokalizowany w Zakopanem

Jesteś pogodny i lubisz podejmować ciekawe wyzwania?
Interesuje Cię praca w luksusowym hotelu w młodym energicznym zespole?
Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
praca w 12-godzinnym systemie zmianowym
Obowiązki:
  • profesjonalna opieka gościnna, zgodna ze standardami hotelu
  • aktywna sprzedaż oferty hotelu i restauracji
  • obsługa recepcyjnych programów informatycznych
  • prowadzenie rozliczeń
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu w celu zapewnienia najwyższego standardu usług

Wymagania:
  • nienaganna prezencja, wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • minimum rok doświadczenia w pracy w recepcji hotelowej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość programu hotelowego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi urządzeń technicznych (komputer, kasa fiskalna itp.)

Oferujemy:
  • długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię zależną od wyników
  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i otwartym zespole
  • możliwość budowania kompetencji i rozwoju zawodowego w oparciu o standardy hotelowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, ( DZ. U. z 2002 r. ,Nr 101,Poz.926 ze zm.”)

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Hotel Paryski | ul. Paryskich 15 | 34-500 Zakopane
E-Mail: s.smolen@willaport.pl | Internet: www.hotelparyski.pl

Pasujące oferty pracy na maila

Podaj aktualny adres e-mail.
Możemy Ci także przesyłać maile o innych usługach HOTELCAREER, aby lepiej wspomagać Cię w szukaniu pracy i stale poprawiać nasze usługi. Możesz anulować otrzymywanie maili w każdej chwili. Klikając, akceptujesz nasz regulamin oraz warunki użytkowania. Przeczytaj tutaj politykę prywatności .