Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Korzystaj z Agenta Pracy

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Marketing
Miejscowość: Mikołajki, 20km

Wpisz nazwę swojego Agenta Pracy
Wpisz swój adres email:
Utwórz Agenta Pracy

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zarządać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila
Specjalista ds. marketingu
Opis stanowiska
  • opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej
  • e-marketing
  • przeprowadzanie kampanii reklamowych, akcji promocyjnych
  • współpraca z zespołem sprzedażowym w tworzeniu ofert sprzedażowych obiektu
  • administrowanie stroną internetową hotelu
  • elementy grafiki komputerowej
  • zarządzanie PR
Wymagania
  • doświadczenie minimum 3 lata w branży hotelarskiej
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • umiejętność posługiwania się programem CMS
  • umiejętności z zakresu Search Engine Marketing i programu zarządzania hotelem SIHOT, programu Corel
  • samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność
  • zdolności przywódcze, nastawienie na cele, elastyczność, analityczne myślenie
Mile widziane
  • kursy z zakresu nowoczesnych narzędzi marketingu i sprzedaży, zarządzania zasobami ludzkimi, obsługi programów graficznych itp.
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w gronie specjalistów ds. sprzedaży
  • atrakcje wynagrodzenie (stała wysoka podstawa plus prowizja, ogółem od 4 tys. zł. do 8 tys. zł. brutto)
  • elastyczny system czasu pracy
  • możliwość zakwaterowania

Hotel Robert`s Port****Lake Resort & SPA
ul. Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki, Polska

Internet: www.hotel-port.pl