Hotel Trzy Wyspy

Kosmetolog (k/m)

ŚwinoujściePełny etat19.04.2018

         Witamy na polskim wybrzeżu i zachęcamy do wizyty w hotelu Trzy Wyspy***, gdzie wysoki standard noclegów oraz doskonała lokalizacja pozwolą odpocząć od codzienności i spędzić urlop w wymarzonej atmosferze.

Nasz hotel położony jest w Świnoujściu, krainie bałtyckich wysp i miejscowości, gdzie zawsze panuje wakacyjny klimat. Otoczenie, w skład którego wchodzą najszersza polska plaża, Park Zdrojowy oraz Nowa Promenada, spełni oczekiwania zarówno miłośników nadmorskiego relaksu i plażowania, jak również fanów zabawy lub aktywnej turystyki. Na nasz kompleks wypoczynkowy składają się trzy budynki, w których do dyspozycji Gości jest 159 dwuosobowych pokoi, wyposażonych w nowoczesne meble i wykończonych zgodnie z obowiązującymi trendami.

Atutem Trzech Wysp jest również rozbudowana strefa Spa z Aqua Center oraz strefą Wellness, gdzie wykonywane są kompleksowe zabiegi lecznicze, kosmetyczne i relaksacyjne. SPA nad morzem to idealny sposób na wypoczynek albo powrót do zdrowia, a wykwalifikowani specjaliści z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania. Zapraszamy również do wizyty w naszych stylowych restauracjach, w tym Keja Bar, z którego okien podziwiać można piękno Bałtyku.

Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • wykonywanie specjalistycznych zabiegów na stopy (pedicure kosmetyczny i leczniczy), oraz podstawowych zabiegów kosmetycznych,
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług oraz czystość na stanowisku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego (technik usług kosmetycznych lub kosmetolog - specjalizacja podologia),
  • miłego usposobienia i uśmiechu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • zorientowania na rozwój.
  • mile widziane ukończone kursy z zakresu kosmetologii.
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju,
  • miłą atmosferę w energicznym zespole,
  • szkolenia zawodowe, branżowe i językowe,
  • system premiowy,
  • możliwość korzystania z posiłków pracowniczych,
  • możliwość korzystania z noclegów pracowniczych,
  • możliwość korzystania z Aqua Center nieodpłatnie.

    Na aplikacje (CV+list motywacyjny) ze wskazaniem stanowiska pracy oczekujemy pod adresem: rekrutacja@trzywyspy.pl
    lub poprzez opcję "Aplikuj teraz" znajdującą się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ul. Cieszkowskiego 1, 72-600 Świnoujście, Polska

Telefon: +48 91 884 00 10

Internet: www.trzywyspy.pl

Pasujące oferty pracy na maila

Podaj aktualny adres e-mail.
Możemy Ci także przesyłać maile o innych usługach HOTELCAREER, aby lepiej wspomagać Cię w szukaniu pracy i stale poprawiać nasze usługi. Możesz anulować otrzymywanie maili w każdej chwili. Klikając, akceptujesz nasz regulamin oraz warunki użytkowania. Przeczytaj tutaj politykę prywatności .