Koordynator ds. sprzedaży usług cateringowych
Opis stanowiska:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • kreowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań,
  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych,
  • organizacja i nadzór nad realizacją eventów,
  • śledzenie i analiza trendów, wyciąganie wniosków,
  • planowanie budżetu w zarządzanym obszarze oraz nadzór nad jego wykonaniem,
  • aktywna współpraca z działem gastronomii oraz sprzedaży .
Wymagania:
  • łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych i umiejętność budowania trwałych relacji,
  • aktywna postawa sprzedażowa,
  • pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań, optymizm i pasja,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność prowadzenia efektywnych rozmów handlowych,
  • doświadczenie w gastronomii lub w dziale sprzedaży,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu),
  • atrakcyjny, przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa + premia),
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • szkolenia branżowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Ilonn Hotel Poznań
Szarych Szeregów 16, 60-462 Poznań, Polska
E-Mail: kariera@ilonnhotel.pl
Internet: ilonnhotel.pl