Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Korzystaj z Agenta Pracy

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Dyrekcja, Dyrekcja hotelu / Dyrektor regionalny
Miejscowość: Warszawa, 20km

Wpisz nazwę swojego Agenta Pracy
Wpisz swój adres email:
Utwórz Agenta Pracy

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zarządać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila

Duty Manager

Kierownik ds. Obsługi Gości

InterContinental Warszawa

InterContinental
Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład
InterContinental Hotels Group, jednej
z największych sieci hotelarskich na świecie. Profesjonalny zespół pracowników
oraz wysoki standard usług sprawia, że nasz hotel jest wyjątkowym miejscem dla
naszych gości.  Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy,
gdzie mogą się doskonalić
i rozwijać swoje umiejętności.

Aktualnie do Recepcji hotelowej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik ds. Obsługi Gości (nr ref. MOD 07/2017)

Zakres obowiązków:

  • organizacja
    pracy Recepcji podczas prowadzonych zmian zgodnie z obowiązującymi standardami
  • samodzielne
    prowadzenie dyżyrów MOD
  • sprawne
    postępowanie z wszelkimi sytuacjami dotyczącymi gości z nastawieniem na ich
    pozytywne rozwiązanie.
  • wspieranie
    Kierownika Recepcji w szkoleniu i motywowaniu pracowników, w celu zapewnienia
    najwyższej jakości obsługi gości
  • dbałość
    o realizowanie strategii sprzedażowej
  • zapewnienie
    efektywnej współpracy i komunikacji z innymi działami hotelu

Wymagania:

  • minimum
    rok doświadczenia w pracy w recepcji hotelowej na stanowisku kierowniczym
  • bardzo
    dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość
    profesjonalnych standardów obsługi klienta
  • umiejętność
    budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
    rozwiązywania sytuacji problemowych
  • dobra
    organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • gotowość
    do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • pracę
    w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie
    w ramach umowy o pracę (możliwa też współpraca w ramach umowy zlecenia)
  • prywatną
    opiekę medyczną
  • możliwość
    przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, programu sportowego
  • możliwość
    korzystania z pralni oraz parkingu hotelowego
  • posiłki
    w restauracji pracowniczej
  • świadczenia
    z ZFŚS, m.in. świąteczne karty podarunkowe
  • zniżki
    na produkty i usługi hotelowe sieci IHG w kraju i za granicą

CV wraz z numerem referencyjnym prosimy przesłać na adres:e-mailrekrutacja@ihg.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez firmę Sienna Hotel sp. z o.o. (dawniej Lanzarota Investments sp. z o.o. Sienna Hotel S.K.A.)  z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.”