Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Korzystaj z Agenta Pracy

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Kontroling, Zarządzanie gastronomią
Miejscowość: Warszawa, 20km

Wpisz nazwę swojego Agenta Pracy
Wpisz swój adres email:
Utwórz Agenta Pracy

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zarządać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila

Kontroler w Dziale Gastronomii (k/m)

InterContinental Warszawa jest nowoczesnym, pięciogwiazdkowym hotelem wchodzącym w skład InterContinental Hotels Group, jednej z największych sieci hotelarskich na świecie. Profesjonalny zespół pracowników oraz wysoki standard usług sprawia, że nasz hotel jest wyjątkowym miejscem dla naszych gości.  Naszym pracownikom stwarzamy przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się doskonalić i rozwijać swoje umiejętności.

Aktualnie do Działu Gastronomii poszukujemy kandydatów  na stanowisko:

KOORDYNATOR W DZIALE GASTRONOMII
(nr ref. F&BC 07/2017)

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie kompleksową administracją Działu Gastronimii w tym prowadzenie dokumentacji zakupowej oraz ewidencji czasu pracy
  • administrowanie bazami danych
  • aktualizowanie strony internetowej restauracji hotelowej
  • obsługa serwisów społecznościowych baru i restauracji
  • współpraca z działem marketingu przy tworzeniu materiałów promocyjnych, Newslettera Działu Gastronomii
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • prowadzenie programu lojalnościowego

Wymagania:
  • umiejętność pracy z bazami danych, przygotowywania raportów i prezentacji
  • biegła znajomość obsługi komputera (w szczególności MS Excel, PowerPoint)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność redagowania tekstów i dokonywania tłumaczeń na język angielski
  • dokładność, bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych
  • kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy w gastronomii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, programu sportowego
  • możliwość korzystania z pralni oraz parkingu hotelowego
  • posiłki w restauracji pracowniczej
  • świadczenia z ZFŚS, m.in. świąteczne karty podarunkowe
  • zniżki na produkty i usługi hotelowe sieci IHG w kraju i za granicą

CV wraz z numerem referencyjnym z dopiskiem, prosimy przesłać na adres:e-mail: rekrutacja@ihg.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez firmę Sienna Hotel sp. z o.o. (dawniej Lanzarota Investments sp. z o.o. Sienna Hotel S.K.A.)  z siedzibą w Warszawie przy ul. Emilii Plater 49 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz 926, ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania.”