Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Szef kuchni / Kierownik, Młodszy kucharz
Miejscowość: Warmińsko-mazurskie, 20km

Wpisz nazwę swojego Jobfindera
Wpisz swój adres email:
Utwórz Jobfinder

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zarządać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila
Natura Mazur Hotel & SPA Warchały to nowy wyjątkowy punkt na mapie Mazur, nad urokliwym jeziorem Świętajno, które zachwyca czystością i pięknym, zielonym otoczeniem. Świeże powietrze i piękne widoki – to zapewnia naszym Gościom natura, natomiast wyjątkową obsługę, piękne, luksusowe pokoje, rozrywkę i relaks oraz pyszne jedzenie zapewniamy My, tworząc wyjątkowe miejsce, gdzie czas płynie wolniej. Czterogwiazdkowy Hotel Spa na Mazurach wyznacza najwyższe standardy komfortowego pobytu dla wszystkich Gości, którzy szukają odpoczynku i ucieczki od życia codziennego. Jest szczególnie otwarty dla rodzin z dziećmi, dla których przygotował wiele wyjątkowych atrakcji. Unikatowy charakter wnętrz łączy w sobie troskę o szczegóły z nowoczesnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Przytulne pokoje wyposażone w klimatyzację, Internet, wygodne łóżka i wiele innych udogodnień pozwolą Państwu spędzić wyjątkowy czas w sercu Mazur. Hotel położony jest w urokliwym miejscu i stanowi doskonałą lokalizację do zorganizowania przyjęcia weselnego lub konferencji biznesowych. Pobyt uprzyjemnią pyszne dania serwowane przez naszego szefa kuchni w hotelowej restauracji.
Natura Mazur Hotel & SPA w związku z ciągłym rozwojem zatrudni Pracowników na stanowisko:
Kucharz (k/m)
OBOWIĄZKI

  • przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • pomoc w organizacji pracy kuchni,
  • zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług,
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,
  • racjonalne gospodarowanie żywnością.

OCZEKIWANIA
  • wykształcenie minimum średnie, wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem,
  • uczciwość, punktualność, sumienność i zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o czystość i estetykę miejsca pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych.

OFERUJEMY

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

Natura Mazur Hotel & SPA
ul. Brajnicka 1, 12-122  Jedwabno, Warchały, Polska

E-Mail: kadry@naturamazur.pl