Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Korzystaj z Agenta Pracy

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Zarząd / Kierownictwo (Eventy / Bankiety), Rezerwacja
Miejscowość: Zakopane, 20km

Wpisz nazwę swojego Agenta Pracy
Wpisz swój adres email:
Utwórz Agenta Pracy

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zarządać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila
Więcej zdjęć / Informacje
Nosalowy Dwór Resort & Spa to  jedna z najbardziej znanych zakopiańskich marek hotelowych
i jeden z największych obiektów konferencyjnych w Polsce . Kompleks składa się z czterech hoteli w standardzie 3-5*, mogących pomieścić jednocześnie ponad 1000 osób. W najnowszym z nich – Rezydencji II Nosalowy Dwór znajduje się największe na Podhalu Centrum Kongresowe „Gerlach” mogące pomieścić do 1200 osób. Resort posiada największą w Zakopanem i regionie bazę konferencyjno – noclegową – 23 sale konferencyjne, na prawie 2000m2 (z CK „Gerlach”)
prawie 400 pokoi w standardzie
3-5*  oraz bogatą propozycję gastronomiczną i doświadczony zespół profesjonalistów. Wszystko to umożliwia organizację eventów o różnych budżetach i specyfice. Od lat resort jest również miejscem luksusowego wypoczynku w Zakopanem.

    Pracuj z najlepszymi!

Nosalowy Dwór Resort& SPA  - jedna z najbardziej znanych hotelarskich marek oraz największych MICE – owych destynacji w Polsce poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Kierownik operacyjny ds. bankietów i konferencji (k/m)

Zakres obowiązków:
  • Organizowanie i realizacja konferencji, bankietów i imprez okolicznościowych
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem konferencji i bankietów
  • Zarządzanie zespołem
  • Dbanie o wysoki standard obsługi

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procedur: dostawy, rozliczeń, zamykania doby hotelowej, inwentaryzacyjnej
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez opcję "Aplikuj teraz" znajdującą się na dole ogłoszenia.

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Nosalowy Dwór Resort & SPA
ul. Balzera 21D, 34-500 Zakopane, Polska

Internet: www.nosalowy-dwor.eu