Biuro pośrednictwa pracy OPI-HR Sp z o.o. (wpis do rejestru nr 13536) poszukuje:
Kucharka w rezydencji (k/m)
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • codzienne przygotowywanie posiłków dla kilku osób,
  • serwowanie/podawanie do stołu,
  • dbanie o stan zaopatrzenia kuchni ( sporządzanie listy potrzebnych produktów do zakupów),
  • zgłaszanie usterek sprzętów kuchennych i ewentualne zapotrzebowania na potrzebne sprzęty kuchenne i   akcesoria,
  • wzorowa higiena osobista, dbałość o czystość powierzchni roboczych, sprzętów kuchennych,
  • przestrzeganie BHP i przepisów sanitarnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy poparte referencjami bądź udokumentowane,
  • gotowość do wyjazdów za granicę (stacjonarna praca w Warszawie z zamieszkaniem),
  • dyspozycyjność,
  • obywatelstwo polskie,
  • dobry stan zdrowia,
  • dobra organizacja pracy,
  • niekaralność.

Oferujemy:

  • pracę w komfortowych warunkach,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę z możliwością wyjazdów.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesów rekrutacyjnych firmy Sankom (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).
opi-hr Sp. z o. o.
ul. Balladyny 40a
05-502 Piaseczno, Polska