Biuro pośrednictwa pracy OPI-HR Sp z o.o. (wpis do rejestru nr 13536) poszukuje:
Pokojowa/y
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:

- serwowanie/podawanie posiłków do stołu,
- sprzątanie, utrzymywanie w czystości pomieszczeń znajdujących się w rezydencji,
- pranie, prasowanie,
- zaopatrzenie pokoi (pościel, ręczniki, napoje itp.),
- dobór odpowiednich środków do czyszczenia,
- sporządzanie listy niezbędnych produktów potrzebnych do zaopatrzenia pokoi i łazienek,
- zgłaszanie wszystkich usterek, ewentualnych uszkodzeń w pokojach
- przestrzeganie BHP i przepisów sanitarnych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy poparte referencjami bądź udokumentowane,
- gotowość do wyjazdów za granicę (stacjonarna praca w Warszawie z zamieszkaniem),
- dyspozycyjność (częste wyjazdy),
- obywatelstwo polskie,
- bardzo dobry stan zdrowia,
- dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność, wysoka kultura osobista, uczciwość,
- samodzielność w organizacji swojej pracy, czystość, schludność w wyglądzie,
- niekaralność.

Oferujemy:
- pracę w komfortowych warunkach,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- ciekawą pracę z możliwością wyjazdów.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesów rekrutacyjnych firmy Sankom (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).
opi-hr Sp. z o. o.
ul. Balladyny 40a
05-502 Piaseczno, Polska