Pałac Mała Wieś

Menadżer ds. sprzedaży (k/m)

GrójecPełny etat13.07.2018
Oferty pracy na maila×
Otoczony malowniczym ogrodem Pałac w Małej Wsi to jeden z najpiękniejszych zakątków okolic Warszawy, a odkąd w 2013 roku zyskał nowych właścicieli i przeszedł gruntowną renowację, cieszy nie tylko jako godny zwiedzenia zabytek, ale i funkcjonalne centrum konferencyjno-bankietowe.

Nowa Oranżeria w roli głównej sali konferencyjno-bankietowej, 16 luksusowych apartamentów w stylu butikowym umieszczone w przypałacowych Oficynach oraz zaadoptowana na restaurację Stara Wozownia z powodzeniem przyjmują̨ wciąż̇ nowych gości. Dodatkową atrakcją obiektu jest Herbaciarnia, serwująca bogatą ofertę̨ herbat z Dalekiego Wschodu oraz Winiarnia, adresowana do wytrawnych degustatorów win z całego świata.

Pałac Mała Wieś poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży, który odpowiedzialny będzie za kompleksową sprzedaż usług oferowanych przez restaurację Stara Wozownia, salę bankietową Nowa Oranżeria
oraz usług oferowanych w samym Pałacu.
Kluczowe obowiązki:
  • Zarządzanie sprzedażą usług oferowanych przez Pałac Mała Wieś obejmującą sprzedaż imprez okolicznościowych, konferencji oraz innych wydarzeń;
  • Rozwijanie, implementacja i kontrola procedur związanych ze sprzedażą;
  • Aktywne poszukiwanie klientów;
  • Ciągły nadzór nad zapewnieniem najwyższych standardów obsługi;
  • Kontrola kosztów (P&L);
  • Kontakt z gośćmi Pałacu, zapewnienie ich pełnej satysfakcji;
  • Współpraca z pozostałymi działami.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług w sektorze HORECA;
  • Zdolności organizacyjne;
  • Dobra znajomość branży MICE;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków.
Oferujemy:
  • Możliwość współtworzenia nowego prestiżowego miejsca na mapie Polski;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny;
  • Miłą atmosferę w młodym energicznym zespole.

Prosimy przesyłać cv oraz list motywacyjny na nasz adres kariera@palacmalawies.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)".

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Mała Wieś 40, 05-622 Belsk Duży, Polska
5 minut od Grójca, 45 minut od Warszawy

Internet: www.palacmalawies.pl/kariera

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.