Park Inn by Radisson Katowice

Pomoc kuchenna (k/m)

KatowicePełny etat06.06.2018
****Hotel Park Inn By Radisson  w Katowicach  zatrudni osoby zmotywowane i chętne do pomocy na stanowisko:
Zadania:
  • wstępna obróbka warzyw i owoców
  • pomoc w przygotowaniu dań
  • zmywanie sprzętu kuchennego i zastawy stołowej

Wymagania:
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kuchni
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
  • elastyczny grafik
  • miłą atmosferę
  • długoletnią współpracę
  • umowę zlecenie, umowę o pracę po okresie próbnym w pełnym wymiarze czasu pracy

Oferta kierowana jest także do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Kontakt telefoniczny 784036204, od pn - pt w godzinach  od 8-15
Kontakt mail: aleksandra.baron@rezidorparkinn.com

Uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.2009 Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Bytkowska 1A
40-147  Katowice

Internet: www.parkinn.com/hotel-katowice

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.