Specjalista ds. Sprzedaży (k/m)

WrocławPełny etat15.03.2019
Profil firmy  Zapamiętaj

Aktualnie w Q Hotel Plus Wrocław poszukujemy osoby, które są zainteresowane
podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: WROCŁAW

Obowiązki na stanowisku:

  • aktywne pozyskiwanie klientów;
  • opieka nad dotychczasowymi klientami;
  • doradzanie klientom, prezentacja oferty, negocjacje i sprzedaż;
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji;
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji;
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych;
  • aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie sieci

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • praktycznej wiedzy w zakresie negocjacji;
  • znajomość rynku lokalnego oraz branży hotelarskiej będą dodatkowymi atutami;
  • entuzjazmu i energii do działania
  • umiejętności organizacji pracy własnej;
  • wysokiej kultury osobistej i łatwości nawiązywania kontaktów
  • komunikatywności, otwartości, inicjatywy
  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w gronie profesjonalistów;
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci Q Hotels
  • przyjazną atmosferę
  • Multisport - Benefit System
  • możliwość korzystania z noclegów w sieci Q Hotel na preferencyjnych warunkach

Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wrocław Q Hotel Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą przy ul. J. Lea 202a, 30-133 Kraków, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności swojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikujesz. Jednocześnie przyjmujesz do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Q Hotel Plus Wrocław
ul. Zaolziańska 2
53-334  Wrocław
www.qhotels.pl/wroclaw-plus

Q Hotel Plus Wrocław to jeden z pięciu hoteli należących do sieci Q Hotel. Jesteśmy młodą, polską firmą, która posiada swoje obiekty w największych miastach Polski takich jak Kraków, Gdańsk, Katowice i właśnie Wrocław. Stawiamy na dynamiczny rozwój dlatego bez wątpienia nie są to ostatnie obiekty tworzące naszą sieć. Dołącz do nas!

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.