Szukaj
W związku z dynamicznym rozwojem obiektu biznesowo-konferencyjnego Rancho Pod Bocianem k. Tarczyna pod Warszawą
poszukujemy kreatywnych, doświadczonych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:
Sales Manager (k/m)
Opis stanowiska pracy

Do naszego obiektu Rancho pod Bocianem poszukujemy osoby zainteresowanej ciekawą pracą pełną wyzwań na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Eventów i Konferencji.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za maksymalizację sprzedaży imprez MICE ( szkolenia, bankiety, konferencje ), aktywne pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie negocjacji z klientami, koordynację imprez MICE poprzez zebranie wszystkich informacji niezbędnych do prawidłowej realizacji, zapewnienie sprawnej komunikacji pomiędzy działami hotelu a klientami MICE, administrowanie systemem MICE&CATERING, wprowadzanie szczegółów imprez MICE, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i klientów wewnętrznych, zaangażowanie w utrzymanie dobrych relacji z aktualnymi klientami hotelu, bieżące monitorowanie wyników sprzedaży.

Najważniejsze obowiązki:

  • sprzedaż usług hotelowych, konferencyjnych, szkoleniowych, imprez integracyjnych;
  • tworzenie ofert ofert dla klientów biznesowych i grup zorganizowanych;
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • współpraca z kluczowymi klientami
  • realizowanie polityki sprzedażowej obiektu na dany rok kalendarzowy
  • koordynowanie działań związanych z organizacją konferencji, współpraca z innymi działami obiektu
  • prowadzenie całego procesu sprzedaży,
  • nadzór nad realizacją oferty w czasie, budżecie, zgodnie z agendą i umową imprezy,

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 2 letniego doświadczenia w dziale sprzedaży lub/i organizacji eventów w obiekcie hotelarskim,
  • systematyczności i terminowości w działaniu,
  • dobra znajomość branży eventowej i szkoleniowej,
  • umiejętność inicjowania kontaktu i nawiązywania relacji z klientami biznesowymi,
  • umiejętność inicjowania i dostarczania klientom rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb biznesowych,
  • wiedzy z zakresu technik sprzedaży, zasad przygotowywania i prezentowania ofert sprzedażowych;
  • znajomości kanałów sprzedaży,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikatywności;
  • umiejętności negocjacyjnych, samodzielności;
  • umiejętności zorganizowania własnej pracy,
  • odpowiedzialności za powierzone obowiązki,
  • prawo jazdy kat. B,

Aplikację CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Rancho Pod Bocianem Sp. z o.o."

Ranczo Pod Bocianem
Nadarzyńska 15
05-555 Przypki
Polska

Internet: www.ranchopodbocianem.pl