Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Recepcjonista (k/m)
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
  • przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
  • dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • znajomość przynajmniej 1 języka obcego (angielski, niemiecki lub rosyjski) umożliwiająca komunikację ustną i pisemną z zagranicznymi gośćmi hotelowymi
  • obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • miła aparycja
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dyspozycyjność – równoważny czas pracy
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • szanse związane z rozwojem

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hotel Filipa 18 sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Rezydencja Luxury Hotel****
ul. Stara 1, 41-940  Piekary Śląskie, Polska

E-Mail: m.wojcik@rezydencjahotel.pl

Internet: www.rezydencjahotel.pl