YOURCAREERGROUP GmbH  od 1999 roku z powodzeniem tworzy internetowe portale pracy. Nasze marki to: HOTELCAREER, GASTROJOBS, TOURISTIKCAREER i AZUBICAREER. Jesteśmy liderami na rynku niemieckim.

Pod skrzydłami Axel Springer Digital Classicfriends i StepStone staramy sie umocnić naszą pozycję na rynku turystyczno-hotelarsko-gastronomicznym. Wspieramy naszych klientów w tworzeniu ofert  pracy, organizowaniu targów kariery i wydarzeń w branży hotelarskiej i gastronomicznej na terenach Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Polski.

W celu wzmocnienia naszego zespołu w Warszawie poszukujemy kandydatów - studentów studiów magisterskich lub licencjackich na stanowisko:
Asystent ds. Aktualizacji baz danych

Obowiązki:

  • Opracowywanie danych
  • Aktualizacja rejestrów adresowych
  • Wyszukiwanie brakujących danych adresowych
  • Wsparcie zespołu marketingowego

Oczekiwania:

  • Status studenta
  • Dobra znajomość obsługi komputera  (MS Office, szczególnie Exell)
  • Chęć uczenia się
  • Rzetelność, sumienność, dbałość o detale
  • Umiejetność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Prace w nowoczesnym, szybko rozwijającym się miedzynarodowym środowisku w bardzo ciekawej branży wśród zmotywowanych kolegów
  • Umowę zlecenie na czas określony (około 30 godzin tygodniowo)
  • Przyjazną atmosferę, kawa, herbata i świeże owoce dla wszystkich ;-)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Clickray Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

StepStone Services sp. z o.o.
ul. Domaniewska 50, 02-672 Warszawa, Polska

Email: cv.pl@stepstone.com

Osoba kontaktowa: Pani Aleksandra Laskus