TOYA S.A.

Przedstawiciel handlowy ds. urządzeń gastronomicznych (k/m)

MazowieckiePełny etat15.06.2018
TOYA S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Powstała ponad dwadzieścia lat temu w Polsce. Dziś jest firmą o zasięgu międzynarodowym, w której większościowy udział mają polscy inwestorzy. Zdolność do budowania silnych marek takich jak YATO, FALA, FLO, POWER UP, STHOR, VOREL, LUND jest jednym z najważniejszych atrybutów wyróżniających firmę na tle konkurencji. Około 1500 klientów z ponad 40 krajów na całym świecie to wynik wysoko postrzeganej jakości, a co za tym idzie lojalności odbiorców wobec naszych marek. Kilkutysięczna, stale poszerzana gama asortymentowa (ponad 9000 aktualnych indeksów towarowych) wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów (każdego roku wprowadzamy  na rynek  około tysiąca nowych produktów).

TOYA S.A. zatrudni:
(branża HORECA)

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej (np. na stanowisku managera restauracji, szefa kuchni, managera sprzedaży, przedstawiciela handlowego ds. urządzeń gastronomicznych)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zmysł handlowy i organizacyjny
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Komunikatywność i pozytywne, otwarte nastawienie do ludzi
  • Samodzielność, samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • Rozwój rynku w zakresie sprzedaży urządzeń gastronomicznych
  • Współudział w kreowaniu i realizacja optymalnej strategii sprzedaży
  • Dbałość o maksymalizację rentowności gamy produktowej
  • Aktywne wskazywanie nabywców hurtowych i specjalistycznych oraz nawiązywanie z nimi współpracy handlowej
  • Uczestnictwo w tworzeniu i realizacja planów sprzedaży oraz wolumenu zakupów
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu asortymentu
  • Kreowanie akcji marketingowych i informacyjnych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Bieżąca analiza rynku, stałe monitorowanie działań konkurencji
  • Udział w targach i eventach
  • Raportowanie
  • Współpraca z poszczególnymi działami Firmy w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • Dbanie o kulturę organizacji oraz pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Udział w szkoleniach
  • Benefity pozapłacowe
  • Niezbędne na oferowanym stanowisku narzędzia do pracy,

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:
Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez „TOYA” S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 13-15, 51-168 Wrocław, jako administratora w celu przeprowadzenia rekrutacji na ww. stanowisko pracy.

Klauzula informacyjna
„TOYA” S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 13-15, 51-168 Wrocław, jako administrator Pana/Pani danych, informuje Pana/Panią, iż:

a)    W „TOYA” S.A. powołany został Inspektor Ochrony Danych; dane kontaktowe: iod@yato.pl, telefon 713246200;

b)    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1). Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na ww. stanowisko pracy
c)    Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych Pracownika będą podmioty dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne „TOYA” S.A.

d)    Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż dwa miesiące liczone od ostatniego dnia miesiąca w którym przeprowadzono rekrutację;

e)    Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie będzie skutkowało pominięciem w procesie rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;

f)    Ma Pan/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, przez złożenie oświadczenia na adres administratora Pana/Pani danych spółki „TOYA” S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 13-15, 51-168 Wrocław oraz pod adres e-mail iod@yato.pl;

g)    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych / Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) lub ustawy z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych.

TOYA S.A.
ul. Sołtysowicka 13-15
51-168  Wrocław
Polska

Internet: www.toya24.pl

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.