Ukryte

Dyrektor Ośrodka (k/m)

ZachodniopomorskiePełny etat17.08.2018
Aktualnie poszukujemy Dyrektora nowego ośrodka dla klientów niemieckojęzycznych, zlokalizowanego nad morzem, w województwie Zachodniopomorskim.

Jeżeli Pani lub Pan:

  • Jest aktualnie gotowa/-y na zmianę,
  • Posiada własną motywację do nowego wyzwania zawodowego,
  • Zastanawiała/-ł się jak połączyć prestiżowe stanowisko z pracą w urokliwej nadmorskiej okolicy ,
  • Poszukuje projektu, w którym może wykorzystać zdobyte doświadczenie, własne pomysły i spełnić się w roli lidera,
  • Chce spróbować sił w nowym i dynamicznie rozwijającym się segmencie usług,
  • Ceni sobie możliwość bycia prekursorem i liderem jakości,
  • Dobrze włada językiem niemieckim,

- to nasza propozycja jest najlepszą odpowiedzią na powyższe potrzeby

Zadania:

  • Rozwój usług i zapewnienie sprawnego wypełnienia ośrodka
  • Wdrażanie standardów w dziedzinie jakości obsługi, wsparcia sprzedaży, zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi
  • Skuteczne zarządzanie i administrowanie Ośrodkiem
  • Koordynacja działań w celu zapewnienia efektywnej działalności części hotelowej i gastronomii
  • Dbanie o jakość obsługi
  • Kierowanie podległym zespołem pracowników
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Rekrutacja i szkolenie podległego personelu

Jakich umiejętności i cech szukamy:

  • doświadczenia w wymagającym sektorze usług hotelarstwa turystycznego („leisure”) o 4 gwiazdkowym lub wyższym standardzie
  • umiejętności zarządzania zespołem
  • zaangażowania i inicjatywy
  • doskonałej organizacji pracy
  • znajomości języka niemieckiego na bardzo dobrym poziomie
  • predyspozycji i kompetencji sprzedażowych
  • umiejętność radzenia sobie z wymagającymi Klientami
  • pracy w oparciu o cele (budżet, typowe wskaźniki)
  • umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku usługi i miejsca

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia i poprowadzenia prestiżowego projektu w dynamicznie rozwijającym się segmencie usług
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość osobistego rozwoju

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.