Reinigungskraft (m/w)

BerlinPełny etat, Część etatu21.01.2019
Profil firmy  Zapamiętaj
Restaurant in Berlin-Mitte - deutsche Restaurantleitung - Schiffbauerdamm / Ecke Albrechtstraße (direkt am Bahnhof Friedrichstr. )  sucht ab sofort bzw. 1. April Reinigungskraft / Küchenhilfe
und Küchenhilfe / Allrounder (m/w)

Schriftliche Bewerbungen bitte nur per E-Mail an: info@vaporetto-berlin.com

  Was wir erwarten:

- gute Deutschkenntnisse

- Einsatzbereitschaft, Motivation, Flexibilität, Loyalität, Teamgeist

Zu Ihren Aufgaben zählen:

- Reinigungsarbeiten

- Hilfstätigkeiten

- Spülen

- Vor- und Nachbereitungsarbeiten (Salat waschen, Gemüse schneiden, etc.)

Vaporetto
Albrechtstraße 12 / Ecke Schiffbauerdamm
10117 Berlin
Niemcy

Email: info@vaporetto-berlin.com

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.