Kucharz (k/m)

KrakówPełny etat17.05.2019
Profil firmy  Zapamiętaj

Wawel Imos International S.A.

poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku Kucharza będzie odpowiedzialna za przygotowywanie potraw, zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów HACCP, estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań, dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie o profilu gastronomicznym,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • pasja kucharska i kreatywność,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym,
  • możliwość podjęcia współpracy z osobą prowadzącą działalność gospodarczą.

Oferujemy:

  • różne formy zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wawel Imos International S.A. ul.Radzikowskiego 109 31-342 Kraków, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności swojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikujesz. Jednocześnie przyjmujesz do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Wawel-Imos International S.A.
ul.Radzikowskiego 109
31-342  Kraków

W Krakowie, mieście zaczarowanym, są miejsca niezwykłe…

Grand Hotel***** dostojny, legendarny, ekskluzywny... w samym sercu Starego Krakowa.
Od ponad 100 lat przyjmuje znakomitych Gości, strzegąc ich prywatności i spokoju.
Zachwyca pięknem odrestaurowanych z wielkim pietyzmem zabytkowych wnętrz, niepowtarzalną atmosferą, elegancją i luksusem.

Crown Piast Hotel & Park***** Kraków - nowoczesny,atrakcyjnie położony zespół hotelowo–parkowy.
Posiada on własny ogród o ponad hektarowej powierzchni oraz oferuje wiele wygodnych, przestronnych, klimatyzowanych pokoi i apartamentów w klasycznym, ponadczasowym wystroju.
Hotel wyróżnia ponadto dogodna lokalizacja w pobliżu zjazdu z autostrady A4, tras wylotowych z Krakowa oraz lotniska, przy jednoczesnej bliskości Centrum miasta.

Pasujące oferty pracy na maila

Możesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail o usługach podobnych do HOTELCAREER oraz dotyczące badań rynku, które mogą być pomocne w poszukiwaniu pracy. Możesz zrezygnować z nich w każdej chwili.

Klikając poniżej, zgadzasz się na nasze warunki użytkowania.
Zapoznaj się z naszą polityką ochrony danych.