Bezpłatnie pasujące oferty pracy na maila

Korzystaj z Agenta Pracy

Aktualne wyszukiwanie:

Zawód: Marketing
Miejscowość: Kraków, 20km

Wpisz nazwę swojego Agenta Pracy
Wpisz swój adres email:
Utwórz Agenta Pracy

Rejestrując się wyrażasz zgodę na naszą politykę prywatności oraz na założenie konta. W każdej chwili możesz zażądać wstrzymania wysyłania emaili z podobnymi usługami bez ponoszenia kosztów innych aniżeli koszty transmisji (np. koszt Twojego dostawcy internetu).

Oferty pracy na maila
Wawel Imos International S.A.
poszukuje osoby na stanowisko:
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży (k/m)

Zakres obowiązków:
  • promocja hotelu na rynku lokalnym i zagranicznym,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • dążenie do maksymalizowania przychodów ze świadczonych usług,
  • dbałość o wysoką jakość oraz poziom świadczonych usług,
  • reprezentowanie hotelu na targach oraz imprezach branżowych,

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w dziale marketingu i sprzedaży na samodzielnym stanowisku,
  • preferowane będą osoby ze znajomością branży hotelarskiej,
  • bardzo dobra znajomość rynku krajowego i międzynarodowego w sprzedaży usług hotelowych,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży, kanałów dystrybucji, wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne i organizacyjne,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • przedsiębiorczość i umiejętność strategicznego myślenia,
  • odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność,

Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez
opcję "Aplikuj teraz" znajdującą się na dole ogłoszenia.

  Prosimy o przesłanie cv wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).  Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Wawel-Imos International S.A.
ul. Radzikowskiego 109
31-342 Kraków, Polska