Publikacja ogłoszeń na HOTELCAREER

Kilka klików do własnego ogłoszenia

 • Wygodny wybór potrzebnej liczby i czasu trwania ofert 
 • Ogłoszenie z logo i zdjęciami możliwe do edycji w każdym momencie 
 • Możliwe wsparcie Serwisu Klienta przy każdym etapie tworzenia oferty pracy
Potrzebujesz więcej informacji? Zobacz nasz cennik HOTELCAREER lub skontaktuj się z nami .

Baza kandydatów

Baza kandydatów

    Przejmij inicjatywę i sam skontaktuj się z kandydatem, który spełni Twoje oczekiwania, dzięki naszej bazie CV.

PRODUKTY PREMIUM

Nasze usługi dodatkowe jeszcze bardziej przyciągną uwagę kandydatów do Twoich ogłoszeń

TARGI PRACY

TARGI PRACY

    Skorzystaj z możliwości bezpośredniego zaprezentowania się swoimi przyszłym pracownikom

Dlaczego HOTELCAREER?

Doświadczenie i popularność w rekrutacji online:  
HOTELCAREER jest specjalistycznym portalem rekrutacyjnym dla branży hotelowej. Działamy już w Niemczech, Francji, Austrii i Szwajcarii, zaopatrując niemal całą Europę Zachodnią w wykwalifikowaną kadrę. Koncentrując się na grupie docelowej, łączymy pracodawców z najlepiej dopasowanymi aplikantami.
Twoje ogłoszenia trafiają bezpośrednio do zainteresowanych:
Z naszego portalu korzystają osoby, które dzielą pasję do hotelarstwa i gastronomii, dlatego korzystając z naszej oferty, trafiasz do najbardziej zaangażowanych kandydatów. Poza publikacją ogłoszeń na naszym portalu, każdego dnia wysyłamy indywidualnie dopasowane powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach, które odpowiadają preferencjom kandydatów. 
Skorzystaj z naszego szerokiego zasięgu:
Nasze listy ogłoszeń pojawiają się nie tylko na naszej stronie, ale również na stronach internetowych naszych partnerów – szkół zawodowych, licealnych, stowarzyszeń i innych. W ten sposób trafiamy do najbardziej zainteresowanej grupy odbiorców, a także poprawiamy pozycjonowanie oferty, dając bardzo dobre wyniki w wyszukiwaniach internetowych.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami 

Masz pytania odnośnie naszych produktów lub chciałbyś opublikować ogłoszenie o pracę?

 icon-phone-kontakt.jpg+48 22 356 36 90

             icon-email-kontakt.jpgreklama@hotelcareer.pl

Zadowoleni klienci HOTELCAREER

 • "Portal dedykowany rekrutacji w branży hotelarskiej jest świetnym pomysłem. Współpraca z HOTELCAREER pozwala nam sprawnie i profesjonalnie prowadzić projekty rekrutacyjne na stanowiska operacyjne i kierownicze realizowane dla hoteli z Grupy Orbis. Dzięki portalowi docieramy do tych kandydatów, którzy rzeczywiście czują pasję hotelarską i uzyskujemy zwrotnie wysoki poziom odpowiedzi w zakresie wszystkich naszych marek – Sofitel, Novotel, Mercure czy ibis. Hotelcareer jest dla nas solidnym partnerem i ważnym wsparciem w procesach rekrutacyjnych. Polecam!"

  - Leszek Porembski - Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Grupa Hotelowa Orbis, 2014 -
 • "Hotel Doubletree by Hilton Warsaw Conference Center & SPA zdecydowanie poleca współpracę z portalem hotelcareer.
  Tak jak w hotelarstwie, tutaj również dba się o indywidualne podejście do klienta. "


  - Katarzyna Romanowska, Executive Assistant, Doubletree by Hilton Warsaw Conference Center & SPA -
 • "Wpływa bardzo dużo aplikacji i zatrudniliśmy kilka osób, które ubiegały się o pracę w naszym hotelu poprzez portal HOTELCAREER.pl"

  - Katarzyna Lipka-Kadaj, Personnel Specialist, Radisson Blu Sobieski Hotel -
 • "Warszawski hotel Marriott bardzo ceni sobie współpracę z HOTELCAREER. Dzięki ogłoszeniom publikowanym w portalu www.hotelcareer.pl pozyskaliśmy wielu wykwalifikowanych kandydatów ubiegających się o pracę w branży hotelarskiej.

  - Maryla Koralewska, Human Resources Director, Warsaw Marriott Hotel -
 • "Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Hotelcareer, dzięki której znacznie łatwiej jest nam prowadzić proces rekrutacji. Portal zapewnia aplikacje od osób, które posiadają już doświadczenie w branży hotelarskiej. Sam proces umieszczania ogłoszeń jest również bardzo wygodny i nieuciążliwy."

  - Patrycja Goźlińska, Dyrektor ds. Administracyjnych, Hotele Korona (Lord**** i Windsor Palace****) -
 • "Dzięki współpracy z portalem HOTELCAREER rekrutacja pracowników do naszych hoteli przebiega szybko i skutecznie. Otrzymywane aplikacje od doświadczonych kandydatów z branży hotelarskiej są dobrze dopasowane do naszych wymagań. Dodatkowym atutem jest możliwość samodzielnego zarządzania swoim kontem na portalu w sposób łatwy i intuicyjny oraz bardzo konkurencyjne ceny. Gorąco polecam!"

  - Joanna Dąbrowa, HR Manager, Puro Hotels -
 • "Współpraca pomiędzy DoubleTree by Hilton Łódź, a portalem hotelcareer.pl przebiega w sposób nienaganny. Dzięki profesjonalnej obsłudze zyskaliśmy wielu cennych i wykwalifikowanych pracowników. Z całą pewnością mogę polecić współpracę z portalem hotelcareer.pl, jako że wszystkie dotychczasowe zlecenia wykonywane były w sposób rzetelny, terminowy i zgodny z oczekiwaniami."

  - Maria Fonrobert, Human Resources Manager, DoubleTree by Hilton Lodz -
 • "Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Hotelcareer, dzięki której znacznie łatwiej jest nam prowadzić proces rekrutacji. Portal zapewnia aplikacje od osób, które posiadają już doświadczenie w branży hotelarskiej. Sam proces umieszczania ogłoszeń jest również bardzo wygodny i nieuciążliwy."

  - Patrycja Goźlińska, Dyrektor ds. Administracyjnych, Hotele Korona (Lord**** i Windsor Palace****) -
 • "Jako hotele Starwood (marki: Sheraton, The Westin, The Bristol Warsaw) cenimy sobie współpracę z portalem hotelcareer.pl. Jako portal skierowany do branży hotelarskiej, przyciąga głównie kandydatów z branży, których jakość i dopasowanie do wymaganego profilu jest wyraźnie większa niż w przypadku większości ogólnych portali poświęconych karierze. Łatwa, intuicyjna obsługa, a także elastyczne podejście ze strony przedstawicieli portalu składają się na obraz skutecznego narzędzia rekrutacyjnego. Z pewnością wart polecenia. "

  - Tomasz Dejtrowski, Director of Human Resources, Area Poland -

HOTELCAREER Doubletree by Hilton Lodz

Marriott Warsaw

HOTELCAREER Grupa Hotelowa

HOTELCAREER Puro Hotels

Radisson Hotel Warsaw