0

Przygotuj ogłoszenie w 4 prostych krokach

Pracownik potrzebny na teraz? Skorzystaj z naszej oferty i zamów nasz korzystny pakiet ogłoszeń. *

* Wszystkie ceny są cenami netto i odnoszą się do jednego określonego przedsiębiorstwa i jednej lokalizacji. Oferta nie dotyczy armatorów i agencji zatrudnienia.

POTRZEBUJĘ WIĘCEJ INFORMACJI!

Potrzebujesz więcej informacji? Prześlij nam zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to tylko możliwe.

DLACZEGO HOTELCAREER?

 • Doświadczenie:
  Już od 1999 roku jesteśmy specjalistycznym portalem rekrutacyjnym. Dostarczamy pracodawcom rozwiązania pozwalające skutecznie pozyskać pracowników, którzy związali swoje życie z hotelarstwem, gastronomią i turystyką.
 • Zasięg online:
  Twoje ogłoszenia ukażą się nie tylko u nas, ale będą również publikowane przez szeroką sieć naszych partnerów.
 • Serwis klienta:
  Indywidualna i fachowa obsługa klienta zapewni Ci profesjonalne wsparcie na każdym kroku.
 • Prosta administracja ogłoszeń:
  Możesz samodzielnie edytować swoje oferty w Panelu Pracodawcy i swobodnie zmieniać treści na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Nowoczesny format JobDesigner zwiększa szanse aplikacji.
 • Współpraca:
  Do grona naszych partnerów zaliczają się magazyny i portale branżowe, szkoły oraz metawyszukiwarki.
 • Popularność:
  Stale rosnąca liczba nowych ofert i zarejestrowanych użytkowników.

Co myślą o nas nasi klienci:

 • Orbis
  Leszek Porembski - Dyrektor ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Grupa Hotelowa Orbis, 2014 "Portal dedykowany rekrutacji w branży hotelarskiej jest świetnym pomysłem. Współpraca z HOTELCAREER pozwala nam sprawnie i profesjonalnie prowadzić projekty rekrutacyjne na stanowiska operacyjne i kierownicze realizowane dla hoteli z Grupy Orbis. Dzięki portalowi docieramy do tych kandydatów, którzy rzeczywiście czują pasję hotelarską i uzyskujemy zwrotnie wysoki poziom odpowiedzi w zakresie wszystkich naszych marek – Sofitel, Novotel, Mercure czy ibis. Hotelcareer jest dla nas solidnym partnerem i ważnym wsparciem w procesach rekrutacyjnych. Polecam!"
 • Hotele Korona
  Patrycja Goźlińska - Dyrektor ds. Administracyjnych "Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Hotelcareer, dzięki której znacznie łatwiej jest nam prowadzić proces rekrutacji. Portal zapewnia aplikacje od osób, które posiadają już doświadczenie w branży hotelarskiej. Sam proces umieszczania ogłoszeń jest również bardzo wygodny i nieuciążliwy."